Wanted web game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Play Wanted! Object: Earn an impressive reputation, then win the round!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Jak grac ?

Go down 
+3
kemot90
Roxando
DonNizari3D
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
DonNizari3D
Advance Member
DonNizari3D


Posts : 71
Join date : 2008-11-13
Age : 37
Location : Lublin/Poland

Jak grac ? Empty
PostSubject: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 7:00 pm

Proponuje aby w tym temacie gracze zadawali pytania odnośnie samych metod gry Razz

Postaram się udzielać natychmiastowych porad/odpowiedzi, a moze inni zrobią to szybciej jeśli będe offline Smile


Last edited by DonNizari3D on Sat Nov 15, 2008 5:19 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
http://www.thecrims.com/winners.php
Roxando




Posts : 7
Join date : 2008-11-13
Age : 30
Location : Chełmno

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 9:11 pm

To ja mam takie pytanie odnośnie zabójstw był już temat, ale zamknięty już. Więc tak, spotkałem ludka w sklepie i wchodze w sabotaż, a tam nikogo nie ma wchodze w to drugie i to samo... Co jest? ;d
Back to top Go down
http://www.tibia.org.pl
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 9:16 pm

Roxando wrote:
To ja mam takie pytanie odnośnie zabójstw był już temat, ale zamknięty już. Więc tak, spotkałem ludka w sklepie i wchodze w sabotaż, a tam nikogo nie ma wchodze w to drugie i to samo... Co jest? ;d

Wchodzisz do klubu --> łapiesz kontakt --> "Zdradź" --> "Skop komuś tyłek"

wskazówka:

"Wybierz gracza, którego już gdzieś spotkałeś na ulicach, kogoś kto ma przynajmniej 500 reputacji i zaskocz go! Pamiętaj, jeśli nie masz przynajmniej 55 wytrzymałości i 2300 siły ognia, nie możesz nawet próbować - co jest dobre dla ciebie, bo i tak pewnie skopaliby ci tyłek. "
Back to top Go down
Roxando




Posts : 7
Join date : 2008-11-13
Age : 30
Location : Chełmno

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 9:24 pm

Dzięki za pomoc zaraz spróbuje tego :p
Back to top Go down
http://www.tibia.org.pl
matixekk

matixekk


Posts : 17
Join date : 2008-11-12
Age : 33

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 2:47 pm

Noto ja mam pytanie. Jak w kilka dni wbiles tyle respa? Zalogowales sie pierwszego dnia zeby punkty akcji szly a pozniej przygrales dzien i noc, porobiles sporo kukiel i najezdzales na nie, czy na poczatku nabiles troche respa zeby kilka fabryk bylo, a dopiero pozniej pozbierales kase i miales na dobra bron? ;> hmm ? cos mi dlugie zdanie wyszlo ;]
Back to top Go down
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 2:56 pm

matixekk wrote:
Noto ja mam pytanie. Jak w kilka dni wbiles tyle respa? Zalogowales sie pierwszego dnia zeby punkty akcji szly a pozniej przygrales dzien i noc, porobiles sporo kukiel i najezdzales na nie, czy na poczatku nabiles troche respa zeby kilka fabryk bylo, a dopiero pozniej pozbierales kase i miales na dobra bron? ;> hmm ? cos mi dlugie zdanie wyszlo ;]

obijanie sie kuklami, rabunki grupowe, przelewanie kasy, etc.

w tej chwili caly resp to staty Razz

dodam ze zaczelismy grac 17 dnia
Back to top Go down
matixekk

matixekk


Posts : 17
Join date : 2008-11-12
Age : 33

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 3:03 pm

hehe tak myslalem, tylko nie wiedzialem czy kukly sa legalne ;] A co do przelewania stat to tu mnie najbardziej boli ze chyba sie pobic nie da.. odrazu szpita.

Mam takie pytanie bo może Wy wiecie.. Kurde jak wjezdzam kuklami na moje glowne konto to przelewam tylko po 6 statow -.-' pomimo ze roznica w statach jest ok 300 na kazdym, bronie oczywiscie sa takie same, choc mysle nad oslabieniem troche glownego.. ale czy to cos da? macie moze jakis pomysl jak ssac po 45?
Back to top Go down
hahaha...




Posts : 31
Join date : 2008-11-12

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 3:22 pm

No to ja mam pytanie
O co chodzi z tym przlewaniem kasy i jak to sie robi?
Back to top Go down
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 4:05 pm

matixekk wrote:
hehe tak myslalem, tylko nie wiedzialem czy kukly sa legalne ;] A co do przelewania stat to tu mnie najbardziej boli ze chyba sie pobic nie da.. odrazu szpita.

Mam takie pytanie bo może Wy wiecie.. Kurde jak wjezdzam kuklami na moje glowne konto to przelewam tylko po 6 statow -.-' pomimo ze roznica w statach jest ok 300 na kazdym, bronie oczywiscie sa takie same, choc mysle nad oslabieniem troche glownego.. ale czy to cos da? macie moze jakis pomysl jak ssac po 45?

"Kto kombinuje ten żyje" Very Happy swojej strategii wam nie zdradze.


hahaha... wrote:
No to ja mam pytanie
O co chodzi z tym przlewaniem kasy i jak to sie robi?

Robisz na gl koncie klub z ammo kupujesz tą najdroższą amunicje po 212$ i w klubie ją wstawiasz po 318$, a drugim kontem, tzw. kukla kupujesz tą amunicje. W ten sposob gl zyskuje Wink
Back to top Go down
matixekk

matixekk


Posts : 17
Join date : 2008-11-12
Age : 33

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 4:32 pm

dokladnie ;] to sie zawsze w tc stosowalo na herze ;] tylko ze tam lepiej resp skakal
Back to top Go down
hahaha...




Posts : 31
Join date : 2008-11-12

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 4:37 pm

A jeszcze cos ze statami mam problem. Jakie staty powinienem miec na 2,5k reputacji?
Tak okolo
Back to top Go down
matixekk

matixekk


Posts : 17
Join date : 2008-11-12
Age : 33

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 4:44 pm

Nie ma okreslonego warunku... zalezy jak chcesz grac.

Chesz byc jak najwyzej: nie obchodza Cie staty zbytnio, jedynie inteligencja. Ludzie raczej widzac silniejszego nie atakuja no chyba ze masz wyjatkowego pecha ;]

Chcesz byc przykokszonym lowrespem: Bronie na maxa kasa w fabryki a pozniej wszystko w staty, zeby jak najbardziej respa zbic. Nastepnie dodajesz ludzi z wiekszym respem, oni sie napalaja i Cie bija... a Ty bez niczego dostajesz staty;] No albo mozesz sobie pokoju posiedziec i przyczaic na kogos ;]


@Kemot:
Ale chociaz powiedz co zrobic zeby wiecej pkt dodawalo a nie po 5..
Back to top Go down
DonNizari3D
Advance Member
DonNizari3D


Posts : 71
Join date : 2008-11-13
Age : 37
Location : Lublin/Poland

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 5:09 pm

matixekk wrote:

@Kemot:
Ale chociaz powiedz co zrobic zeby wiecej pkt dodawalo a nie po 5..

Troche Ci zdradze, ponieważ sam to(wykorzystanie tego) wymyśliłem.

2 rzeczy :

1. Średnia kukły musi być zbliżona do średniej konta głównego (kukła może mieć 200 stat a główne 2 k, ale pamiętaj że bronie dają średnią, tak więc wystarczy dobrac kukle odpowiednie uzbrojenie)
2. Jedynie pierwszy atak w "życiu" kukły na główne da + 45. Każdy następny atak da o połowe mniej...


Niepowiem Ci niestety jak odpowiednio wykorzystać to co wyżej napisałem. To juz tajemnica Twisted Evil

hahaha... wrote:
A jeszcze cos ze statami mam problem. Jakie staty powinienem miec na 2,5k reputacji?
Tak okolo

Bez kasy ~600-750

kemot90 wrote:
dodam ze zaczelismy grac 17 dnia

Tak, gram/gramy od 10 listopada Smile Good gra
Back to top Go down
http://www.thecrims.com/winners.php
matixekk

matixekk


Posts : 17
Join date : 2008-11-12
Age : 33

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 5:21 pm

Tak gracie od 10 ale od poczatku edy zaczeliscie zeby punkty akcji szly w gore wiec na jedno wychodzi ;] No wiec to moja pierwsza eda w wanted ale napewno nie ostatnia... teraz gram jedynie rozpoznawczo i zadanie jest narazie jedno... zrozumiec proces dobrego przelewania stat. Dzis sprawdze jak to sie ma pomiedzy atakami grupowymi.

Zobaczymy co z tego wyniknie ;]

btw. myslalem nad tym +45 na cale zycie i narazie jedyne co mi do glowy przychodzi to raz zaatakowac glowne swoja kukla a pozniej ta sama kukla inne konta. nastepna tak samo zrobic pomijajac te wczesniej juz zaatakowa..ect ale czy to ma sens Idea No chyba zeby pogodzic sie z tymi statami +5 i co 2godziny odrazu po wyjsciu ze szpitala znowu sie pchac na glowne.. w ciagu doby +60 stat od konta.. mam ich 10 wiec +600 na dobe... no tak +400 slabo ale od bolu, cos zawsze bedzie...

Ciekawi mnie jeszcze jedno.. Wasze Sojusz : killkillkill To tylko Wasze kukly?? Very Happy bodaj 62^^ raczej trudno b to bylo w takim wypadku ogarnac;] ale czego sie w TC nie robilo;]


Last edited by matixekk on Sat Nov 15, 2008 5:28 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
DonNizari3D
Advance Member
DonNizari3D


Posts : 71
Join date : 2008-11-13
Age : 37
Location : Lublin/Poland

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 5:24 pm

matixekk wrote:
Tak gracie od 10 ale od poczatku edy zaczeliscie zeby punkty akcji szly w gore wiec na jedno wychodzi ;] No wiec to moja pierwsza eda w wanted ale napewno nie ostatnia... teraz gram jedynie rozpoznawczo i zadanie jest narazie jedno... zrozumiec proces dobrego przelewania stat. Dzis sprawdze jak to sie ma pomiedzy atakami grupowymi.

Tak, główne konto zostało odpalone 1 dnia przez Bugimana8, następnie pokazał nam tą gre Very Happy

Co do przelewania stat - powyżej podałem bezcenną wskazówke.
Back to top Go down
http://www.thecrims.com/winners.php
matixekk

matixekk


Posts : 17
Join date : 2008-11-12
Age : 33

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 5:29 pm

"Pokazal NAM" Czyli to juz wieksza organizacja.. hehe;]
Back to top Go down
DonNizari3D
Advance Member
DonNizari3D


Posts : 71
Join date : 2008-11-13
Age : 37
Location : Lublin/Poland

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 5:30 pm

matixekk wrote:
"Pokazal NAM" Czyli to juz wieksza organizacja.. hehe;]

Większa organizacja, hmmm...

Można tak powiedzieć
Back to top Go down
http://www.thecrims.com/winners.php
matixekk

matixekk


Posts : 17
Join date : 2008-11-12
Age : 33

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 5:36 pm

To ja chyba cos lapie.. ale nie wiem czy dobrze, w kazdym badz razie raczej w next edzie bede to stosowal.. pozbieram sie w kilka osob ( co bardziej zapalonych playerow) kazdy bedize mial swoje kukly, a pozniej bedziemy sie nimi wymieniac... czyli gdyby bylo nas powiedzmy 10kazdy po 10 kukiel razem daje 100*45=4500 i 100*20=2000 4500+2000=6500 po tyle stat za taka wymiane.. szalu nie ma ale zawsze cos.
Back to top Go down
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 5:39 pm

Przypominam ze forum to nie czat ;D trzymajcie sie tematu
Back to top Go down
matixekk

matixekk


Posts : 17
Join date : 2008-11-12
Age : 33

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 5:40 pm

A ja przypominam ze forum sluzy do dzielenia sie swoja wiedza informacjami oraz spostrzezeniami . Ja to wlasnie robie. Jesli ktos to przeczyta to moze i wpadnie na jakis pomysl, a gdyby tego nie bylo mialby raczej trudniej. Cool


@ Czas jakas kukle wkrecic do sojuszu by wieczorem bylo co wysysac ;]
Back to top Go down
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 5:46 pm

matixekk wrote:
A ja przypominam ze forum sluzy do dzielenia sie swoja wiedza informacjami oraz spostrzezeniami . Ja to wlasnie robie. Jesli ktos to przeczyta to moze i wpadnie na jakis pomysl, a gdyby tego nie bylo mialby raczej trudniej. Cool


@ Czas jakas kukle wkrecic do sojuszu by wieczorem bylo co wysysac ;]


Tak forum sluzy do dzielenia sie swoja wiedza z innymi osobami. Ale jak sie dzielicie w 2 osoby to do tego celu stworzone jest cos takiego jak: "pm" - wiadomosc prywatna
Back to top Go down
matixekk

matixekk


Posts : 17
Join date : 2008-11-12
Age : 33

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 5:53 pm

A to w ile osob mozna sie dzielic wiedza na lamach forum ? Jak Ci sie chce to wez wyedyduj nasze posty posklejaj i zrob z tego jeden wielki ;] albo czekaj jak mam uprawniania do usuwania wlasnych to sam tak zrobie Cool

btw. pm widzi reszta ludzi czytajacych forum? bo mi zalezalo zeby inni tez wiedzieli jak mniejwiecej grac, z racji tego ze wiekszosc boi sie robic kukly ( przypominam ze dawniej w tc bylo to karane- teraz nie wiem jak jest.) Staralem sie zeby moje posty zawieraly duza wartosc merytoryczna, oraz edukacyjna z racji dzialu w ktorym temat ten sie znajduje.
Back to top Go down
DonNizari3D
Advance Member
DonNizari3D


Posts : 71
Join date : 2008-11-13
Age : 37
Location : Lublin/Poland

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 5:55 pm

matixekk wrote:
btw. pm widzi reszta ludzi czytajacych forum? bo mi zalezalo zeby inni tez wiedzieli jak mniejwiecej grac, z racji tego ze wiekszosc boi sie robic kukly ( przypominam ze dawniej w tc bylo to karane- teraz nie wiem jak jest.) Staralem sie zeby moje posty zawieraly duza wartosc merytoryczna, oraz edukacyjna z racji dzialu w ktorym temat ten sie znajduje.

W TC kukły były nielagalne w rundach 1-10(3 lata temu), zresztą jedynie oficjalnie, w rzeczywistości nikt za kukły bana nie dostał (przykład - ja).
W rundzie 13 zdelegalizowano kukły ponownie, i tym razem szły bany - w tej jednej jedynyj rundzie.
Od rundy 14 kukły sa legalne i poczyniono wiele by ułatwić graczom operowanie nimi.
Aktualnie trwa 31 runda.
Back to top Go down
http://www.thecrims.com/winners.php
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 6:00 pm

matixekk wrote:
A to w ile osob mozna sie dzielic wiedza na lamach forum ? Jak Ci sie chce to wez wyedyduj nasze posty posklejaj i zrob z tego jeden wielki ;] albo czekaj jak mam uprawniania do usuwania wlasnych to sam tak zrobie Cool

btw. pm widzi reszta ludzi czytajacych forum? bo mi zalezalo zeby inni tez wiedzieli jak mniejwiecej grac, z racji tego ze wiekszosc boi sie robic kukly ( przypominam ze dawniej w tc bylo to karane- teraz nie wiem jak jest.) Staralem sie zeby moje posty zawieraly duza wartosc merytoryczna, oraz edukacyjna z racji dzialu w ktorym temat ten sie znajduje.

Chodziło mi bardziej o twoje pogawedki "czatowe", ktore mozesz prowadzic poprzez pm'a czy gg.
Jezeli chodzi o kwestie "innych" to jak czegos niebeda wiedziec to napisza topic bez wzgledu na to czy juz takowy istnieje, czy tez nie. Wiem to z doswiadczenia ze wiekszosc ludzi nie uzywa opcji "search"
Back to top Go down
hahaha...




Posts : 31
Join date : 2008-11-12

Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 12:39 pm

http://www.wantedthegame.com/PublicPages/UserProfile.aspx?userid=62883

Jak to mozliwe ze zostalem oplacony przez tego gracza? Razz

Jak grac ? Beztytuubq7.thJak grac ? Thpix
Back to top Go down
Sponsored content





Jak grac ? Empty
PostSubject: Re: Jak grac ?   Jak grac ? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Jak grac ?
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Wanted web game :: Polish :: Porady-
Jump to: