Wanted web game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Play Wanted! Object: Earn an impressive reputation, then win the round!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Sklep z amunicja

Go down 
3 posters
AuthorMessage
gracz68




Posts : 4
Join date : 2008-11-20

Sklep z amunicja Empty
PostSubject: Sklep z amunicja   Sklep z amunicja Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 4:22 pm

Hejka:)
Mam problem:kupilem sklep z amunicja i fabryke amunicji,ale nie jestem w stanie kupic zadnej kulki w swoim sklepie.Dwa razy sie tylko udalo.Niestety nie mam pojecia jakim cudem.Z goru dziekuje za pomoc
Back to top Go down
DonNizari3D
Advance Member
DonNizari3D


Posts : 71
Join date : 2008-11-13
Age : 37
Location : Lublin/Poland

Sklep z amunicja Empty
PostSubject: Re: Sklep z amunicja   Sklep z amunicja Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 8:13 pm

Musisz że tak powiem zebrac towar z fabryki i dodac go do swojego sklepu. Dopiero wtedy będziesz mógł go sam od siebie kupić.
Back to top Go down
http://www.thecrims.com/winners.php
gracz68




Posts : 4
Join date : 2008-11-20

Sklep z amunicja Empty
PostSubject: Re: Sklep z amunicja   Sklep z amunicja Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 12:31 am

Dzieki za pomoc.Sprobowalem,ale niestety nie zadzialalo.wprowadzilem amunicje z fabryki do sklepu i dalej nic.Nie moge zrobic zakupow.
Back to top Go down
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

Sklep z amunicja Empty
PostSubject: Re: Sklep z amunicja   Sklep z amunicja Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 12:45 am

gracz68 wrote:
Dzieki za pomoc.Sprobowalem,ale niestety nie zadzialalo.wprowadzilem amunicje z fabryki do sklepu i dalej nic.Nie moge zrobic zakupow.


Niemozliwe kolego. Cos ci sie wyswietla? Czy poprostu nie widzisz opcji "wejdz" ?
Back to top Go down
gracz68




Posts : 4
Join date : 2008-11-20

Sklep z amunicja Empty
PostSubject: Re: Sklep z amunicja   Sklep z amunicja Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 12:53 am

Wstawilem amunicje do sklepu,po czym wszedlem w opcje(po lewej stronie) AMUNICJA.Wybralem "sklepy"i przy moim sklepie jest tylko opcja "usun"-poniewaz mam swoj w sklep w "ulubionych".Nie ma opcji "wejdz".
Byc moze cos jednak robie zle.Musze to przeczwiczyc.Szkoda,ze dopiero po polnocy bede mogl sprawdzic,jak mi wyprodukuja amunicje.
Back to top Go down
DonNizari3D
Advance Member
DonNizari3D


Posts : 71
Join date : 2008-11-13
Age : 37
Location : Lublin/Poland

Sklep z amunicja Empty
PostSubject: Re: Sklep z amunicja   Sklep z amunicja Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 1:45 am

gracz68 wrote:
Wybralem "sklepy"i przy moim sklepie jest tylko opcja "usun"-poniewaz mam swoj w sklep w "ulubionych".Nie ma opcji "wejdz".

Ustawiłeś maksymalna reputacje jaka może wejść do tego sklepu, i przekroczyłeś ją. Dlatego nie ma przycisku "wejdź"
Back to top Go down
http://www.thecrims.com/winners.php
gracz68




Posts : 4
Join date : 2008-11-20

Sklep z amunicja Empty
PostSubject: Re: Sklep z amunicja   Sklep z amunicja Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 1:50 am

ALLELUJA!!!
Jestes wielki.Teraz dziala.Kurde,ze tego nie zczailem.Teraz,to edzie przyjemnosc z gry.Jeszcze raz wielkie dzieki.
Back to top Go down
DonNizari3D
Advance Member
DonNizari3D


Posts : 71
Join date : 2008-11-13
Age : 37
Location : Lublin/Poland

Sklep z amunicja Empty
PostSubject: Re: Sklep z amunicja   Sklep z amunicja Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 1:58 am

gracz68 wrote:
ALLELUJA!!!
Jestes wielki.Teraz dziala.Kurde,ze tego nie zczailem.Teraz,to edzie przyjemnosc z gry.Jeszcze raz wielkie dzieki.

Wink
Back to top Go down
http://www.thecrims.com/winners.php
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

Sklep z amunicja Empty
PostSubject: Re: Sklep z amunicja   Sklep z amunicja Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 2:10 pm

tez sie ciesze ze sprawa wyjasniona ^^
Back to top Go down
Sponsored content





Sklep z amunicja Empty
PostSubject: Re: Sklep z amunicja   Sklep z amunicja Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sklep z amunicja
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Wanted web game :: Polish :: FAQ-
Jump to: