Wanted web game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Play Wanted! Object: Earn an impressive reputation, then win the round!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Hack:|

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Pempekk




Posts : 14
Join date : 2008-12-21

Hack:| Empty
PostSubject: Hack:|   Hack:| Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 9:41 pm

Ktoś mnie haknoł i dał konto do usuniecia koleś ma nick imperator napisał mi że usunoł mi konto proszę was o to żebyście nie usuwali konta bo to nie ja dałem :

pempek 20:21:03
SIema slyszalem ze masz dojsc fajne konto na wanted?
hack 20:21:33
tak twoje
pempek 20:21:40
i masz za to przejbane:)
hack 20:21:41
pempek ;]
pempek 20:22:01
zazroscisz ze sam tyle zrobilem;>
pempek 20:23:05
myslisz ze nie zrobile 2 takigo konta?
pempek 20:23:41
pograles juz widze w wanted;]
hack 20:23:58
nie interesuje mnie to Very Happy ... ja tylko cos sprawdzalem a ze przy okazji zrobilem to co zrobiłem ...
pempek 20:24:11
to oddaj konto:)
pempek 20:24:23
a dam ci hmmm 20kukiel ponad 600respa;>??
pempek 20:24:29
bo mam ponad 100;]
hack 20:24:44
przeciesz ja ci nie ukradlem
hack 20:24:48
tylko wlazlem na nie
pempek 20:25:04
nom ale sie na nie nie da wejsc-.-
pempek 20:25:34
jezeli ustawiles konto do usunieca to nie pograsz ani na wanted ani na tc pasuje??
hack 20:25:45
Konto zostanie usunięte w przeciągu 24 godzin
hack 20:25:53
taki cos sie wyswietliło
hack 20:25:53
Very Happy
pempek 20:26:00
daj pasy;>
hack 20:26:13
taki jak był ... z poczta sie nie bawiłem
pempek 20:26:26
tak kurwa tyo czemu idoto sie nieda wejsc?
hack 20:26:38
bo dodano do usunięcia Very Happy
hack 20:26:42
juz nie pograsz


Możecie coś zrobic;/
Back to top Go down
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

Hack:| Empty
PostSubject: Re: Hack:|   Hack:| Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 1:00 pm

powiem ci szczerze, ze niewiele mozemy. Jezeli wszedl ci na konto to widocznie miales proste hasło lub keylogera na komputerze, wiec to twój błąd. Pozatym rozmowa z gg to nie dowód. Skąd mam wiedziec ze sam mu hasla nie podales?? teraz bedzie trzeba sprawdzic logi twojego konta, zajmiemy sie tym, lecz to troche moze potrwac. Pozdrawiam
Back to top Go down
Pempekk




Posts : 14
Join date : 2008-12-21

Hack:| Empty
PostSubject: Re: Hack:|   Hack:| Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 2:57 pm

kurcze a co się stanie jeżeli konto zostanie usunięte ja chciałem walczyc o top a tu taka kapa ;/ keyloggera raczej nie miałem bo nie servuje po stronkach Smile kemot liczę na Ciebie ;/muszę miec to konto ;/ z góry thx Smile gg kolesia który mnie hankoł może pisac rużne bajki ;/ 8475699
Back to top Go down
Pempekk




Posts : 14
Join date : 2008-12-21

Hack:| Empty
PostSubject: Re: Hack:|   Hack:| Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 8:07 pm

o widze ze sie staracie a top dalej mi spierdala thx za pomoc wida że mnie macie w dupie Smile
Back to top Go down
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

Hack:| Empty
PostSubject: Re: Hack:|   Hack:| Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 10:44 pm

po 1: nie pisz dwoch postow pod sobą, tylko edytuj

po 2: nikt zadnego konta nie usunal, tylko poprostu ktos ci wbil na konto i zmienil haslo

po 3: miales keya, za co my nie odpowiadamy, gdyz w twoim zakresie jest zabezpieczenie twojego komputera przed oprogramowaniem szpiegowskim. twoja nieuwaga, masz nauczke na przyszlosc.

po 4: jakbys niewiedzial to mamy swieta, i stwierdzenie ze mamy cie w dupie pasuje mniej wiecej tak samo jak wódka na stół wigilijny
Back to top Go down
Pempekk




Posts : 14
Join date : 2008-12-21

Hack:| Empty
PostSubject: Re: Hack:|   Hack:| Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 11:13 pm

kemot90 wrote:
po 1: nie pisz dwoch postow pod sobą, tylko edytuj

po 2: nikt zadnego konta nie usunal, tylko poprostu ktos ci wbil na konto i zmienil haslo

po 3: miales keya, za co my nie odpowiadamy, gdyz w twoim zakresie jest zabezpieczenie twojego komputera przed oprogramowaniem szpiegowskim. twoja nieuwaga, masz nauczke na przyszlosc.

po 4: jakbys niewiedzial to mamy swieta, i stwierdzenie ze mamy cie w dupie pasuje mniej wiecej tak samo jak wódka na stół wigilijny

Fajnie ze w ten dzień co mnie haknoł to miałem formata a nie żadnego keya hasło miałem, takie same jak do tc i nikt nie haknoł do tego czasu wiec nie wmawiaj mi że keya miaelm na kompie bo na stronki jakie wchodze to www.nasza-klasa.pl,www.fotka.pl,www.tibia.pl,www.wantedthegame.com!!!

KOmpa mam tak niedostepnego do nikogo że nawet huj by nie weszedł z hakiem na kompa Smile Kacpersky to zly;>
Back to top Go down
Piekar




Posts : 11
Join date : 2008-11-03
Location : Świdnica / Poland

Hack:| Empty
PostSubject: Re: Hack:|   Hack:| Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 11:25 pm

Panel maja tylko Szwedzi. Do Razzy napisz on powinien pomóc bo tutaj jej nie dostaniesz ;]
Back to top Go down
Pempekk




Posts : 14
Join date : 2008-12-21

Hack:| Empty
PostSubject: Re: Hack:|   Hack:| Icon_minitimeFri Dec 26, 2008 12:44 am

Thx piekar wiem że nie dostane oni kurwa tylko kumplom pomoga Smile
Back to top Go down
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

Hack:| Empty
PostSubject: Re: Hack:|   Hack:| Icon_minitimeFri Dec 26, 2008 12:51 pm

Pempekk wrote:
kemot90 wrote:
po 1: nie pisz dwoch postow pod sobą, tylko edytuj

po 2: nikt zadnego konta nie usunal, tylko poprostu ktos ci wbil na konto i zmienil haslo

po 3: miales keya, za co my nie odpowiadamy, gdyz w twoim zakresie jest zabezpieczenie twojego komputera przed oprogramowaniem szpiegowskim. twoja nieuwaga, masz nauczke na przyszlosc.

po 4: jakbys niewiedzial to mamy swieta, i stwierdzenie ze mamy cie w dupie pasuje mniej wiecej tak samo jak wódka na stół wigilijny

Fajnie ze w ten dzień co mnie haknoł to miałem formata a nie żadnego keya hasło miałem, takie same jak do tc i nikt nie haknoł do tego czasu wiec nie wmawiaj mi że keya miaelm na kompie bo na stronki jakie wchodze to www.nasza-klasa.pl,www.fotka.pl,www.tibia.pl,www.wantedthegame.com!!!

KOmpa mam tak niedostepnego do nikogo że nawet huj by nie weszedł z hakiem na kompa Smile Kacpersky to zly;>


Skoro kompa masz tak niedostepnego i niemiales zadnego keya, to poco sie tutaj zalisz ze ktos ci "hacknoł" konto??Jestes tak zajebistym informatykiem widze, to jak to mozliwe ze ktos ci konto przejął??

z Razzem rozmawialem i on ci powie to samo co ci napisalem, tylko bedziesz mial to po angielsku.
Back to top Go down
Sponsored content





Hack:| Empty
PostSubject: Re: Hack:|   Hack:| Icon_minitime

Back to top Go down
 
Hack:|
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Wanted web game :: Polish :: Odzew-
Jump to: