Wanted web game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Play Wanted! Object: Earn an impressive reputation, then win the round!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Kupowanie Kredytów

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Pempekk




Posts : 14
Join date : 2008-12-21

Kupowanie Kredytów Empty
PostSubject: Kupowanie Kredytów   Kupowanie Kredytów Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 9:03 pm

Widzę że admini lubią robic ludzi w huj wysłałem 2 sms po 175credo sms zostały wysłane ale kredyty nie przyszły i na bank kasa została wcięta przez adminów w wanted i co ja mam kurwa zrobic? powie mi ktoś zwróci mi ktoś credo ? pewnie nikt Smile
Back to top Go down
KillerSVK
Advance Member
KillerSVK


Posts : 264
Join date : 2008-07-23
Age : 38
Location : FURIONS HOME LAND

Kupowanie Kredytów Empty
PostSubject: Re: Kupowanie Kredytów   Kupowanie Kredytów Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 10:23 pm

I zgłoszone do administratorów. Odpowiedź na to pytanie powinna być w przyszłości. Smile
Back to top Go down
http://www.wantedthegame.com
Pempekk




Posts : 14
Join date : 2008-12-21

Kupowanie Kredytów Empty
PostSubject: Re: Kupowanie Kredytów   Kupowanie Kredytów Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 12:36 am

hehe chce coś jeszcze pograc a bez kredo to dupa fest : |
Back to top Go down
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

Kupowanie Kredytów Empty
PostSubject: Re: Kupowanie Kredytów   Kupowanie Kredytów Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 12:46 am

spokojnie pempek, nie ty pierwszy masz problemy z kredytami, poprostu juz to złoszone zostało. Wiec prosze cie nie bluznij tutaj Razz bo robimy co mozemy, wiec to co moglismy to zrobilismy(czyt. Zgłoszona została twoja sprawa)
Back to top Go down
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

Kupowanie Kredytów Empty
PostSubject: Re: Kupowanie Kredytów   Kupowanie Kredytów Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 3:14 pm

napisz do razzty... podaj tam swoj numer telefonu, z ktorego wysylales smsy i kiedy to było.



ps. Dlaczego opisałeś tą sytuacje w dziale Bugi??? ^^
Back to top Go down
Pempekk




Posts : 14
Join date : 2008-12-21

Kupowanie Kredytów Empty
PostSubject: Re: Kupowanie Kredytów   Kupowanie Kredytów Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 8:45 pm

kemot90 wrote:
napisz do razzty... podaj tam swoj numer telefonu, z ktorego wysylales smsy i kiedy to było.



ps. Dlaczego opisałeś tą sytuacje w dziale Bugi??? ^^
jak nie dochodzą credo to dałem to na forum na bugi i tyle Very Happy
Back to top Go down
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

Kupowanie Kredytów Empty
PostSubject: Re: Kupowanie Kredytów   Kupowanie Kredytów Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 10:18 pm

Pempekk wrote:
kemot90 wrote:
napisz do razzty... podaj tam swoj numer telefonu, z ktorego wysylales smsy i kiedy to było.



ps. Dlaczego opisałeś tą sytuacje w dziale Bugi??? ^^
jak nie dochodzą credo to dałem to na forum na bugi i tyle Very Happy


Bug- błąd w grze

A to ze ci credo nie dochodzi to nie jest błędem w grze, tylko jest wina twojego operatora.

Napisales ticketa ?
Back to top Go down
Pempekk




Posts : 14
Join date : 2008-12-21

Kupowanie Kredytów Empty
PostSubject: Re: Kupowanie Kredytów   Kupowanie Kredytów Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 3:21 am

H@H@H@H@ najlepiej jak nie wiecie co napisac to napisac że wine ponosi operator dużo osob co zamawia kredo przez sms to nie dochodzi a wy na to sracie Smile) taka prawda i nie mów kemot że nie ;]
Back to top Go down
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

Kupowanie Kredytów Empty
PostSubject: Re: Kupowanie Kredytów   Kupowanie Kredytów Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 8:48 pm

Pempekk wrote:
H@H@H@H@ najlepiej jak nie wiecie co napisac to napisac że wine ponosi operator dużo osob co zamawia kredo przez sms to nie dochodzi a wy na to sracie Smile) taka prawda i nie mów kemot że nie ;]

powiem ci tyle:

Zrob to co ci powiedzialem, bo jak narazie to sam srasz na to, niewyczaruje ci kredo, niebede dawal kredo kazdemu kto napisze: "nie doszedl mi sms". Napisz ticket, razza sprawdzi i ci kredo odda.

Dowod ze cierpliwosc poplaca :

https://wanted-webgame.forumotion.com/odzew-f50/kod-sms-t376.htm

Widac sam srasz na to, skoro niechce ci sie napisac paru zdan. Jest to kwestia 5minut.
Back to top Go down
Sponsored content





Kupowanie Kredytów Empty
PostSubject: Re: Kupowanie Kredytów   Kupowanie Kredytów Icon_minitime

Back to top Go down
 
Kupowanie Kredytów
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Wanted web game :: Polish :: Odzew-
Jump to: