Wanted web game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Play Wanted! Object: Earn an impressive reputation, then win the round!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 GoldKing2..bany

Go down 
3 posters
AuthorMessage
makisz




Posts : 2
Join date : 2009-04-13

GoldKing2..bany Empty
PostSubject: GoldKing2..bany   GoldKing2..bany Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 7:19 pm

Chyba jednak nie wszystkie konta zostały zbanowane. Very Happy Skoro Wy odkryliście buga to pewnie w jakiś sposób musieliście z niego korzystać z tego co wiem to nie tak od razu bug został zgłoszony, a co za tym idzie powinien być jeszcze przynajmniej jeden ban Smile

ps. Musiałem założyć nowy temat bo poprzedni był zamknięty, no i w tym dziale, gdyż nie ma( a mógł by być!) dział w którym mogli byśmy pisać o takich duperelach Smile

Pozdrawiam i dziękuję za życzenia świąteczne! Smile
Back to top Go down
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

GoldKing2..bany Empty
PostSubject: Re: GoldKing2..bany   GoldKing2..bany Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 8:09 pm

Wszystkie konta "umoczone" zostaly zbanowane, o ktore konto ci chodzi?? Konto Adziano jest czyste i na nim nigdy nie byl bug uzywany Smile

Pozdrawiam
Back to top Go down
DonNizari3D
Advance Member
DonNizari3D


Posts : 71
Join date : 2008-11-13
Age : 37
Location : Lublin/Poland

GoldKing2..bany Empty
PostSubject: Re: GoldKing2..bany   GoldKing2..bany Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 9:18 pm

makisz wrote:
Chyba jednak nie wszystkie konta zostały zbanowane. Very Happy Skoro Wy odkryliście buga to pewnie w jakiś sposób musieliście z niego korzystać z tego co wiem to nie tak od razu bug został zgłoszony, a co za tym idzie powinien być jeszcze przynajmniej jeden ban Smile

ps. Musiałem założyć nowy temat bo poprzedni był zamknięty, no i w tym dziale, gdyż nie ma( a mógł by być!) dział w którym mogli byśmy pisać o takich duperelach Smile

Pozdrawiam i dziękuję za życzenia świąteczne! Smile

Zgłosiłem go na około 13 minut po odkryciu
Back to top Go down
http://www.thecrims.com/winners.php
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

GoldKing2..bany Empty
PostSubject: Re: GoldKing2..bany   GoldKing2..bany Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 12:09 am

wszystko jasne, zamykam
Back to top Go down
Sponsored content





GoldKing2..bany Empty
PostSubject: Re: GoldKing2..bany   GoldKing2..bany Icon_minitime

Back to top Go down
 
GoldKing2..bany
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Wanted web game :: Polish :: Odzew-
Jump to: