Wanted web game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Play Wanted! Object: Earn an impressive reputation, then win the round!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Zmiana reputacji

Go down 
2 posters
AuthorMessage
ppppppppppp




Posts : 7
Join date : 2009-04-27

Zmiana reputacji Empty
PostSubject: Zmiana reputacji   Zmiana reputacji Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 12:12 pm

Zaintrygowala mnie jedna rzecz, odnosnie ktorej mam pytanie a mianowicie... jak wiadomo sporo graczy korzysta z uslug posrednika na ktorym mozna niezle zarobic, wiaze sie to z tym ze nalezy odpowiednio wczesniej zakupic odpowiednia amunicje u hurtownika. W ciagu jednego dnia w grze u hurtownika mozna dokonywac zakupow 30 razy. Gdy amunicja u hurtownika zostaje wykupiona do zera automatycznie (chyba losowo) stan amunicji zwieksza sie srednio z moich obserwacji tak o 200k. Przyjmujac ze za kazdym zakupem mamy te 200k razy 30 transakcjii daje nam 6M sztuk amunicji w ciagu jednego dnia w grze. Przyklad podam na wczesniejszym posredniku ktory chcial kupic Rubber Bullets warte u hurtownika $9 za szt. Czyli... przyklad na jednym dniu, 6M szt. razy $9 = 54M tyle nas to kosztowalo. W takim wypadku nasza reputacja spada o ok. 5400. Wreszcie moje pytanie...Jakim sposobem, nie bede tu wymienial nicka, pewnemu graczowi reputacja w ciagu jednego dnia w grze spada o 100k. ? Treningu napewno nie robil wiec jedynie wydal te pieniadze na amunicje ale przeciez 100k reputacji to prawie $1000000000!!! Jak on to wydal? Czy jest to mozliwe? Sorki za brak polskich liter ale ich nie mam. Z gory dziekuje za odpowiedz.
Back to top Go down
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

Zmiana reputacji Empty
PostSubject: Re: Zmiana reputacji   Zmiana reputacji Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 12:56 pm

otoz jestes w bledzie Smile

najlepsi gracze maja po paredziesiąt kont...

Kupują te 6mln sztuk o ktorych mowisz na tzw. "kuklach"(czyt. innych kontach tego samego gracza) i sprzedają 6mln a na koncie głownym kupują te 6mln co daje +6mln jedną transakcją Smile pozostaje 29 ^^
Back to top Go down
 
Zmiana reputacji
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Wanted web game :: Polish :: Odzew-
Jump to: