Wanted web game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Play Wanted! Object: Earn an impressive reputation, then win the round!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Moje propozycje

Go down 
2 posters
AuthorMessage
ppppppppppp




Posts : 7
Join date : 2009-04-27

Moje propozycje Empty
PostSubject: Moje propozycje   Moje propozycje Icon_minitimeTue May 19, 2009 10:51 am

Oto kilka moich propozycji odnosnie sojuszu:
1. Fajnie by bylo gdyby przystepujac do sojuszu kazdy czlonek posiadal przed nickiem TAG owego sojuszu, zapobiegalo by to w przypadku liczniejszych sojuszow zabijanie sie nawzajem przez pomylke, ewentualnie aby nie zdradzac przez dodawanie taga do jakiego sojuszu sie nalezy dodatkowa zakladka np. ZDRADA wylacznie dla znajomych i osobno ZABOJSTWO dla osob nieznajomych.
2. W POKOJU SPOTKAN oraz w sojuszu przydal by sie czat na zywo z podgladem kto w danym momencie sie tam znajduje.
3. Czasami w sojuszu zdaza sie jakis szpieg ktory wykonuje zamach zlecony przez krosno przed uzyskaniem odpowiedniej ilosci czlonkow zamachu tak aby utrudnic im zycie, wystarczylo by jakies powiadomienie kto wykonal zamach w celu usuniecia trutnia.
4. Calkiem z innej beczki propozycja i wiem ze nierealna Sad to to aby zkazac kukiel, jak narazie wygrywaja ci co maja duzo wolnego czasu i montuja tyle kukiel ile sie da z poprzeniego sezonu wiem ze mozna zdobyc sporo reputacji nie majac kukiel, sznse na wygranie dla kazdego byly by brdziej wyrownane.
5. Admini powinni postarac sie o lepsze rozreklamowanie gry gdyz jest malo graczy a polowa z nich to kukly, ja trafilem tu przypadkiem szukajac innej gry.
6. We wczesniejszych sezonach byla fajna opcja wystawiania nagrody za zabicie kogo szkoda ze teraz wiazalo by sie to przelewaniem duzych ilosci kredytow oczywiscie dzieki kuklom.

Niektore propozycje moga byc nie do konca przemyslane wiec mozecie mnie sprowadzic na dobra droge Very Happy
Zawsze to beda TYLKO propozycje
Back to top Go down
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

Moje propozycje Empty
PostSubject: Re: Moje propozycje   Moje propozycje Icon_minitimeTue May 19, 2009 2:06 pm

ppppppppppp wrote:
Oto kilka moich propozycji odnosnie sojuszu:
1. Fajnie by bylo gdyby przystepujac do sojuszu kazdy czlonek posiadal przed nickiem TAG owego sojuszu, zapobiegalo by to w przypadku liczniejszych sojuszow zabijanie sie nawzajem przez pomylke, ewentualnie aby nie zdradzac przez dodawanie taga do jakiego sojuszu sie nalezy dodatkowa zakladka np. ZDRADA wylacznie dla znajomych i osobno ZABOJSTWO dla osob nieznajomych.
2. W POKOJU SPOTKAN oraz w sojuszu przydal by sie czat na zywo z podgladem kto w danym momencie sie tam znajduje.
3. Czasami w sojuszu zdaza sie jakis szpieg ktory wykonuje zamach zlecony przez krosno przed uzyskaniem odpowiedniej ilosci czlonkow zamachu tak aby utrudnic im zycie, wystarczylo by jakies powiadomienie kto wykonal zamach w celu usuniecia trutnia.
4. Calkiem z innej beczki propozycja i wiem ze nierealna Sad to to aby zkazac kukiel, jak narazie wygrywaja ci co maja duzo wolnego czasu i montuja tyle kukiel ile sie da z poprzeniego sezonu wiem ze mozna zdobyc sporo reputacji nie majac kukiel, sznse na wygranie dla kazdego byly by brdziej wyrownane.
5. Admini powinni postarac sie o lepsze rozreklamowanie gry gdyz jest malo graczy a polowa z nich to kukly, ja trafilem tu przypadkiem szukajac innej gry.
6. We wczesniejszych sezonach byla fajna opcja wystawiania nagrody za zabicie kogo szkoda ze teraz wiazalo by sie to przelewaniem duzych ilosci kredytow oczywiscie dzieki kuklom.

Niektore propozycje moga byc nie do konca przemyslane wiec mozecie mnie sprowadzic na dobra droge Very Happy
Zawsze to beda TYLKO propozycje

1. Bez sensu... 95% sojuszow to sa sojusze skladajace sie z kukiel.

2. W sojuszu wchodzac w zakladke "czlonkowie" widzisz kto sie aktualnie w sojuszu znajduje, rowniez jest czat w centrum sojuszu.

3. Taka gra ^^ samemu wykryc szpiega trzeba, a nie isc na latwizne Wink

4. Wcale nie potrzeba duzo czasu, by uzyskac dobry wynik w tej grze. Odnosnie kukiel to zakazanie ich jest jak juz wczesniej napisales nierealne.

5. Zgadzam sie z tobą w 100% w tym punkcie

6. Kazde konto na starcie ma 100 credo, wiec wprowadzenie funkcji przelewanie byloby lekko mowiac bez sensu.
Back to top Go down
ppppppppppp




Posts : 7
Join date : 2009-04-27

Moje propozycje Empty
PostSubject: Re: Moje propozycje   Moje propozycje Icon_minitimeTue May 19, 2009 2:32 pm

kemot90 wrote:

1. Bez sensu... 95% sojuszow to sa sojusze skladajace sie z kukiel.

2. W sojuszu wchodzac w zakladke "czlonkowie" widzisz kto sie aktualnie w sojuszu znajduje, rowniez jest czat w centrum sojuszu.

3. Taka gra ^^ samemu wykryc szpiega trzeba, a nie isc na latwizne Wink

4. Wcale nie potrzeba duzo czasu, by uzyskac dobry wynik w tej grze. Odnosnie kukiel to zakazanie ich jest jak juz wczesniej napisales nierealne.

5. Zgadzam sie z tobą w 100% w tym punkcie

6. Kazde konto na starcie ma 100 credo, wiec wprowadzenie funkcji przelewanie byloby lekko mowiac bez sensu.

Wniosek jest jeden wszystko zbiega sie w jednym punkcie KUKLY. W ten sposob gra jest nudna bo kazdy gra dla siebie i najlepiej zeby innych graczy nie bylo, kazdy sie chowa i boi sie nosa wystawic zeby tylko ktos mu kukiel nie zabil. Gdyby bylo wiecej graczy a reputacja nie zalezala w takim stopniu od kasy a od innych czynnikow kukly nie byly by potrzebne.
1. W moim sojuszu nie ma az tyle kukiel wiec za kazdym razem jak kogos spotkam sprawdzanie czy jest on w moim sojuszu to kupa czasu a w ten sposob sa nikle szanse ze nie zdola uciec
2. Wiem ze tam jest czat ale nie w czasie rzeczywistym a trzeba go odswiezac i chodzilo mi o to ze ma byc widac nie to kto jest w sojuszu tylko kto w danym momencie jest na czacie
3. Moze masz racje Wink
4. Zdaje sobie sprawe ze nie realne Sad
5. Chociaz w jednym punkcie Smile
6. Wiem ze jest bez sensu chcialem tylko podkreslic ze podobala mi sie ta opcja w poprzednich sezonach, i znowu bez kukiel opcja byla by realna
Back to top Go down
kemot90
Moderator
kemot90


Posts : 158
Join date : 2008-11-08
Age : 34
Location : POLAND/Kalisz

Moje propozycje Empty
PostSubject: Re: Moje propozycje   Moje propozycje Icon_minitimeTue May 19, 2009 5:30 pm

ppppppppppp wrote:
Wniosek jest jeden wszystko zbiega sie w jednym punkcie KUKLY.

Sedno sprawy... Kuly byly, sa i beda... niema opcji do ich wyeliminowania, wiec te zmiany maja male szanse na wdrozenie ich w grze.

Wskazowka: Sam graj na kuklach Smile


Sprawy kukiel poruszane sa w wielu grach, sam znam pare gier, w ktorych uporano sie z multikontami, jednak wanted czy tc... co comment...
Back to top Go down
Sponsored content





Moje propozycje Empty
PostSubject: Re: Moje propozycje   Moje propozycje Icon_minitime

Back to top Go down
 
Moje propozycje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Wanted web game :: Polish :: Propozycje-
Jump to: